Střelnice - Nový projekt 1

Přejít na obsah

Střelnice

Střelnice
Společenské zařízení Střelnice se nachází nedaleko centra města v klidové zóně u řeky Rokytná. Střelnice, o kapacitě cca 100 osob, je vhodná jak pro pořádání rodinných oslav tak i firemních večírků. Objekt je vybaven barem, kuchyňkou a sociálním zařízením. Vozidla návštěvníků Střelnice lze parkovat přímo u objektu na přilehlém pozemku.
Zájemcům o pronájem Střelnice nabízíme možnost vyplnění závazné objednávky na našich webových stránkách. Vyplněnou objednávku zašlete na e-mail: strelnice@hasici-jaromerice.cz. V následujících dnech bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem. Pro rezervaci Vašeho termínu je důležité, aby na objednávce byly vyplněny všechny povinné údaje a aby byla objednávka potvrzena.
Sdělení:
Dne 1.8.2011 se výbor SDH rozhodl zvýšit kauci za pronájem Střelnice pro zájemce ve věku od 18 do 25 let a zájemce, kteří nejsou občany Jaroměřic nad Rokytnou a místních částí až do výše 10.000,-. Tato opatření byla přijata jako důsledek škod vzniklých předešlými nájemci, kteří cíleně poškozovali zařízení a objekt Střelnice.
Důležité upozornění:

Výbor SDH rozhodl o navýšení základní částky nájemného za pronájem objektu Střelnice pro soukromé akce z 2000,- Kč

na 3000,- za pronajatý víkend s platností od 1.1.2024.

Zpracování žádostí o pronájem objektu Střelnice, probíhá zhruba do 14 dnů od doručení žádosti.
Upozorňujeme, že nájemcem Střelnice může být pouze osoba starší 18-ti let!
Kalendář obsazenosti Střelnice pro rok 2024
Červeně zbarvené termíny jsou již obsazeny.
Návrat na obsah